צוות הדיאטניות

אורטל רובינוביץ', מנכ״לית
אורטל רובינוביץ', מנכ״ליתדיאטנית קלינית ומאמנת כושר
איה סולל
איה סוללדיאטנית קלינית
חני שטיינמץ
חני שטיינמץדיאטנית קלינית
שרון אלסטר
שרון אלסטרדיאטנית קלינית, קואוצ'רית
עינת יקר
עינת יקרדיאטנית קלינית
מריה דולגיך מזה
מריה דולגיך מזהדיאטנית קלינית
יעל שוורץ
יעל שוורץדיאטנית קלינית
יעל אורן
יעל אורןדיאטנית קלינית
לאה כץ
לאה כץדיאטנית קלינית
שירה נחושתן
שירה נחושתןדיאטנית קלינית
נוי אלי
נוי אלידיאטנית קלינית
טלי לביא
טלי לביאדיאטנית קלינית
שריהאן דאוד
שריהאן דאודדיאטנית קלינית
חנה ויסמן
חנה ויסמןדיאטנית קלינית
פרי גרשוני
פרי גרשונידיאטנית קלינית
עינב הרפז
עינב הרפזדיאטנית קלינית
עינב שגב
עינב שגבדיאטנית קלינית
הדר דוידזון
הדר דוידזוןדיאטנית קלינית

לכל דיאטנית קלינית התמחות מסוימת ואנו נתאים עבורך את הדיאטנית עם ההתמחות הרלוונטית להשגת מטרותיך תוך שימוש בשיטת הטיפול הייחודית שלנו. להלן מספר התמחויות שונות:

דיאטנית מתמחה בהרזיה

דיאטנית המתמחה בהרזייה נותנת מענה כולל להשמנה החל מטיפול באיזון התפריט התזונתי וכלה בטיפול באכילה רגשית תוך שימוש בכלים טיפוליים כגון שיטות ה-CBT וה-NLP. לכל הדיאטניות שלנו המתמחות בהרזיה רקע טיפולי במסגרות שונות.

דיאטנית תינוקות

דיאטנית תינוקות מתמחה בייעוץ תזונתי מותאם אישי עבור הורים אשר תינוקם לא אוכל כפי שצריך או שקיים אצלם מתח רב סביב נושא האכלת התינוק. מטרת הייעוץ לתאם המלצות תזונתיות אשר יובילו את התינוק לגדילה והתפתחות תקינים ואת ההורים לשקט נפשי.

דיאטנית ילדים

דיאטנית ילדים היא דיאטנית קלינית מוסמכת בעלת התמחות בטיפול תזונתי בילדים בזכות ידע נרחב וניסיון רב בתחום התפתחות ילדים. מתמחה בייעוץ תזונתי לבעיות גדילה (FTT), טיפול בהשמנת ילדים, בניית תפריט בגני ילדים, תזונה נכונה בגיל ההתבגרות.

דיאטנית ספורט

תזונאית ספורט הינה דיאטנית המייעצת לספורטאים מקצועיים וחובבים. לכל מתאמן סדר יום ואימונים שונה ותפקידה של הדיאטנית ספורט להתאים את התזונה אשר תמקסם את ההצלחות של הספורטאי/ת. המטרות יכולות להיות שונות ומגוונות כגון: הורדה באחוזי שומן, עלייה במסת שריר, תזונה למניעת עייפות באימונים, מניעת התקפי אכילה בעקבות אימונים אינטנסיביים וכו'.

דיאטנית מתמחה בטיפול תזונתי משפחתי

כיום יודעים מעבר לכל ספק שעל מנת למנוע ולטפל בהשמנת ילדים או בבעיות אכילה/ האכלה יש צורך לעבוד עם כל המשפחה. דיאטנית המתמחה בטיפול המשפחתי מעבירה את כל בני הבית תהליך של שינוי הרגלי אכילה המותאם באופן אישי לאותה המשפחה.

דיאטנית סכרת

תפקידה של דיאטנית המתמחה בסוכרת הוא לעזור באיזון הסכרת בדרך פשוטה. כמו כן, תפקידה להדריך כיצד ניתן לחיות עם הסוכרת כחלק חיובי בחיים. דיאטנית המתמחה בסוכרת מתאימה את התזונה לסכרתיים ללא טיפול תרופתי, לסכרתיים המטופלים ע"י כדורים ולסכרתיים המשתמשים בסוגים שונים של אינסולין תוך לימוד שימוש בכלים שונים כגון ספירת פחמימות. הניסיון שלנו מוכיח שניתן להוריד או להפחית את הטיפול התרופתי או את מינון האינסולין באמצעות שינוי אורח החיים התזונתי.

דיאטנית מתמחה בעליה במשקל

יכול להיות שתופתעו אך לא כל האנשים הפונים לדיאטנית רוצים לרדת במשקל. דיאטנית המתמחה בעלייה במשקל מסייעת למעוניינים לעלות במסת שריר או אלה הסובלים מתת משקל.

דיאטנית לגני ילדים פעוטונים משפחתונים

ליווי וייעוץ מקצועי תזונתי לתפריט מזון בריא בגני ילדים, משפחתונים ופעוטונים.

דיאטנית כללית

כל הדיאטניות מוסמכות לטפל בבעיות תזונתיות כגון כולסטרול גבוה, רמות גבוהות של טריגליצרידים, גאוט (שיגדון)  ועוד.

יצירת קשר

שרות דיאטנית עד הבית ניתן בפריסה ארצית. בין אזורי השירות שלנו ניתן למצוא דיאטנית בתל אביב, דיאטנית בחיפה, דיאטנית בירושלים וביתר יישובי הארץ.

מאמרים בתזונה

רומנציות על אכילה

7 דרכים לטפל ברומינציה- מחשבות טורדניות על אכילה ומשקל

פירוש המילה רומנציה בעברית הוא "להעלות גירה" ובסלנג "לחפור את הראש". למעשה, מדובר במחשבות חוזרות ונשנות, בדר"כ בגוון שלילי…

טיפים לתזונה נכונה

כמות הסוכר במזון

כמות הסוכר במזון שלנו- סרטון מפתיע!

לפי הסטטיסטיקה אחד מתוך 3 תינוקות שנולדים היום יחלה בסכרת במהלך חייו ובמקביל שכיחות השמנת ילדים הולכת ועולה. בתזונה שלנו, אנחנו צורכים…

מתכונים בריאים

קרקר קינואה כשר לפסח

קרקר קינואה כשר לפסח

יתרונות תזונתיים מתכון כשר לפסח, עשיר בסיבים תזונתיים, בנוגדי חמצון ושומנים בלתי רווים מהצומח רכיבים 1/3 כוס שמן, עדיף שמן זית 4 ביצים 1/3 כוס…