בדיאטנית עד הבית נעזור לך להשיג את מטרותיך בתחום התזונה, כל זאת מבלי הצורך לצאת מהבית, בנוחות ובמקצועיות רבה

5 סיבות טובות לבחור בדיאטנית מתל אביב

1. חסכון בזמן- עם כל היתרונות במגורים בתל אביב, יש חסרון אחד בולט- בעיית החניה. אנו נחסוך לך את הזמן ונגיע אליך עד הבית.
2. מומחיות- נתאים עבורך דיאטנית קלינית אישית מנוסה אשר מתמחה בתחום הרלוונטי אליך.
3. מהירות- בתל אביב הזמן שלך חשוב עוד יותר. דיאטנית עד הבית הינו שירות פרטי ואנו נתאם עבורך דיאטנית אישית בזמן הקצר ביותר האפשרי.
4. ליווי אישי צמוד- על מנת למקסם את תוצאות התהליך, הדיאטנית תלווה אותך גם בין המפגשים הפרונטלים – בטלפון, בווטסאפ ובמייל.
5. אחריות- אנחנו נותנים לך 100% אחריות על המפגש הראשון עם הדיאטנית: במידה ולא היית מרוצה- לא שילמת.

יצירת קשר

בחרת לגור בתל אביב? כמו לכל דבר בחיים יש הרבה יתרונות וחסרונות. לתל אביב יש את הדינמיקה הייחודית שלה, יש בה אפשרויות בילוי ותרבות רבים, יש בה חייי לילה תוססים וזו רק רשימה חלקית. אז מה אין בה? בעיקר כבישים פנויים וחניה. אז במקרה זה אין לך מה לדאוג- הדיאטנית שלנו בתל אביב תסע במקומך ותגיע עד אלייך על מנת לאפשר לך להתמקד בשינוי התזונתי מבלי לדאוג לכל הקשיים שמסביב. מלבד היתרון הברור של החסכון בזמן, אנו נתאם עבורך דיאטנית קלינית מוסמכת המתמחה בתחום הרלוונטי אליך, אשר תבנה לך תוכנית עבודה מותאמת אישית בהתאם למטרות שלך בתהליך. מעבר למפגשים הקבועים, הדיאטנית גם תלווה אותך בין המפגשים ותהיה זמינה עבורך לכל שאלה וייעוץ העולים תוך כדי התהליך.

חשוב לדעת! אנו מאמינים ביכולתנו לעזור לך ועל כן אנו נותנים אחריות מלאה על המפגש הראשון. במידה ולא תהיה מרוצה- מכל סיבה שהיא- לא נחייב אותך על מפגש זה.

לתיאום דיאטנית בתל אביב מלא\י את הפרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.
מעבר לאזור תל אביב והסביבה, שירות דיאטנית עד הבית ניתן בפריסה ארצית. מעבר לכך ניתן לבצע ייעוץ תזונתי און ליין בארץ ובכל מקום בעולם. לחצו כאן להכיר את שירות דיאטנית און ליין שלנו..