שיחת אבחון חינם

שיחה המתבצעת בטלפון או באמצעות וידאו צ'ט (תוכנת הסקייפ) ונועדה על מנת להכיר אותך ולברר את מטרת הטיפול התזונתי. בהתאם למטרותיך נמליץ על דיאטנית קלינית שמתמחה בנושא התזונתי הדורש שיפור, כגון דיאטנית המתמחה בטיפול בהשמנה, דיאטנית סוכרת, דיאטנית ספורט, דיאטנית ילדים וכד'. בשיחה גם נמליץ על תוכנית מפגשים תפורה לפי מידות כאשר המטרה היא לבנות תוכנית תזונתית שתתאים הן לקצב שלך והן לתקציב שלך.

הפגישה הראשונה עם הדיאטנית

בפגישה זו דיאטנית קלינית תגיע לביתך ותערוך תשאול מקיף על הרגלי האכילה, סדר היום שלך, תכיר את סביבת החיים, סוג המזון שנמצא בבית, הרגלי פעילות הגופנית שלך וכד'. יילקחו מדדים כגון: אחוזי שומן, משקל, גובה, היקפים, BMI(היחס בין הגובה למשקל). בהתאם לנתונים ולאורח חייך הדיאטנית תמליץ על מסגרת אכילה תזונתית הכוללת דוגמאות שונות להרכבי ארוחות במהלך היום. כמו כן, הדיאטנית תציין את הרגלי החיים שכדאי לשנות על מנת להשיג את מטרתך. במידת הצורך ניתן להתאים לך דיאטנית שהיא גם מאמנת כושר מוסמכת אשר בנוסף לייעוץ התזונתי, יכולה ללמד תרגילי כושר ולהתאים לך תוכנית אימונים אישית. אורך הפגישה הראשונה עם דיאטנית עד הבית כ- 60-90 דק'. הפגישה הראשונה בבית הלקוח הינה פגישה טיפולית מלאה בעלות לכל דבר. ניתן לשלם בעבור פגישה בודדת או עבור חבילת מפגשים מוזלת במידה ויהיה צורך במפגשי מעקב עם הדיאטנית.

פגישות המעקב בדיאטנית עד הבית

הניסיון שלנו מוכיח פעם אחר פעם כי אנשים המקיימים באופן עקבי את מפגשי המעקב עם הדיאטנית מצליחים בצורה יסודית ומתמידים בשינוי התזונתי. בדרך כלל בתחילת הטיפול תדירות המפגשים עם התזונאית הינה פעם בשבוע ולאחר מכן מפגש במרווחים של שבועיים-שלושה. בהמשך הטיפול התזונתי השאיפה היא להגיע לפגישת מעקב של פעם בשלושה חודשים עד חצי שנה על מנת לשמר את ההישג. כמובן שכמות ותדירות המפגשים תלויים במטרת הטיפול ובהתקדמות. במהלך מפגשי המעקב יינתנו לך כלים להתמודדות וילמדו טכניקות להסרת מכשולים בדרך להצלחה לשינוי המיוחל. בעזרת הכלים התזונתיים המטופל לומד לקבל אחריות על התזונה שלו, אנחנו לא מעודדים יצירת תלות בדיאטנית אלא מלמדים כיצד לחיות בצורה בריאה לאורך כל החיים. כמו כן מובטח ליווי צמוד דרך אימייל, SMS וטלפון לכל שאלה שמתעוררת במהלך חודשי המעקב ולאחריהם. אורך פגישת מעקב כ- 60- 45 דק' .

דוגמא לחבילת טיפול של 8 מפגשים עם דיאטנית עד הבית:
חודש ראשון- שיחת אבחון טלפונית חינם, 4 מפגשים בחודש- כל שבוע עם תזונאית קלינית.
חודש שני- 2 מפגשים-כל שבועיים עם תזונאית קלינית.
חודש שלישי- מפגש לאחר 3 שבועות עם תזונאית קלינית.
חודש רביעי- מפגש לאחר חודש עם תזונאית קלינית.
לפרטים נוספים נשמח אם תפנו אלינו בטלפון או בטופס צור קשר. אם יש לך שאלות נוספות בנוגע לשירות דיאטנית עד הבית, ניתן לפנות לדף שאלות ותשובות או ישירות אלינו ונשמח לסייע.
בברכת הצלחה בתהליך השינוי,
צוות דיאטנית עד הבית.