סדנאות בתזונה ופעילות גופנית

דיאטנית עד הבית מציעה סדנאות בתזונה נכונה למסגרות פרטיות ומוסדיות כגון חברות ומשרדי ממשלה במסגרת תוכנית ארגון בריא. הסדנאות שלנו מומלצות בחום ומתמקדות בתזונה נכונה ואורח חיים בריא בשילוב פעילות גופנית. אנו ממליצים גם לשלב הרצאות בתזונה במסגרת הסדנה.

פנו אלינו לשיחת ייעוץ לגבי סדנאות בתזונה בהתאמה אישית ולגבי תוכנית ארגון בריא.

  סדנא לייעוץ תזונתי משפחתי 

בשנים האחרונות מבינים כי השינוי התזונתי המוצלח ביותר נעשה במסגרת המשפחתית. בדיאטנית עד הבית אנו מציעים לכם סדנא לייעוץ תזונתי משפחתי, במסגרתה נכיר את הסביבה המשפחתית, את סדר היום וההעדפות התזונתיות האישיות של כל אחד מבני המשפחה. לאור הרגלי המשפחה, נכין לכם תוכנית עבודה מסודרת לשיפור אורח החיים המשפחתי הכוללת הגדרת מטרות המשפחה בתחום התזונה ואת מספר המפגשים המומלצים לכם להשגת השינוי. לאחר התאמת התוכנית אנחנו נלווה אתכם באופן אישי, גם בין הפגישות הפורמליות בכל בעיה או סיטואציה שתהיו עשויים להיתקל בה.
בסדנא המשפחתית של דיאטנית עד הבית תקבלו ידע מדויק שיעזור לכם כמשפחה ליצור שינוי תזונתי, תרכשו כלים לבחירה ולקניית מזון בריא וטעים ותלמדו שיטות לגיוס בני המשפחה לתהליך שינוי תזונתי מאוזן כחלק מחיי היום יום. בנוסף תלמדו להכין ארוחות בריאות ומשביעות יחד ותהנו מהפתעות מעניינות. הייעוץ התזונתי המשפחתי יוצר אווירה של שיתוף פעולה במשפחה ויכול לכלול גם משחקים והפעלות שמובילים לשינוי, כמובן בהתחשבות בגיל הילדים ובמטרת הייעוץ. כבר לאחר מספר מפגשים בודדים תקבלו ידע וכלים אשר יעזרו לכם להשריש שינוי בהתנהגות האכילה שיעזור לכם להמשיך ולרדת במשקל באופן עצמאי, לשמור על משקל תקין וכמובן לשמור על בריאות המשפחה.

סדנת קינוחים בריאים

עבור רבים, קינוח טוב מהווה סיום הולם לארוחה טובה. עם זאת הקינוחים נתפסים על פי רוב כלא בריאים ואכילתם מלווה ברגשות אשם. סדנת הקינוחים של דיאטנית עד הבית מגיעה עד אליכם לבית או למקום העבודה, באירוע מיוחד או כל יום שבשגרה. בסדנת הקינוחים הבריאים תלמדו כיצד להכין קינוחים בריאים ומשופרים מבחינה תזונתית תוך שימוש במרכיבים איכותיים לבריאות ולשמירה על משקל תקין, כל זאת מבלי לפגוע בטעמם. כל משתתף בסדנת הקינוחים יתנסה בהכנת מספר קינוחים פשוטים להכנה ומהירי הכנה ויקבל מגוון מתכונים מנצחים לקינוחים בריאים. המתכונים הינם פשוטים להכנה ולא דורשים ידע מוקדם בבישול. לאחר הסדנא תדעו כיצד להכין קינוחים משביעים ובריאים ותלמדו לשלוט בכמות האכילה של המתוקים ולהיפתר מרגשות האשם שלרוב מלווים אותה.

סדנת תזונה קבוצתית בהתאמה אישית

בדיאטנית עד הבית אנחנו מקיימים סדנאות בנושא תזונה נכונה ואורח חים בריא, החל משלושה אנשים ועד 200 איש (זו הקבוצה הכי גדולה שהיתה לנו בסדנא אך אפשר גם יותר). הסדנאות שלנו מותאמות באופן ספציפי לצורך של הקבוצה ומגיעות עד אליכם במיקום הנוח לכם, בבית, במתנ"ס או במקום העבודה. כל סדנא מותאמת באופן אישי לצרכי הקבוצה מבחינת מספר המפגשים, אורכם ותוכנם, כאשר ישנה אפשרות למעקב אחר מדדים אישיים כגון משקל, אחוזי שומן, היקפים, BMI בכל מפגש או מספר מפגשים עבור כל אחד ממשתתפי הסדנא. בסדנת התזונה שלנו תקבלו כלים לשליטה וויסות בכמויות הנאכלות, תלמדו לבחור את המזון שלכם בצורה איכותית ומספקת וכן תלמדו לשמור על משקל תקין בצורה עצמאית ללא תלות בגורם חיצוני. סדנאות התזונה שלנו בנויות כך שכבר לאחר מפגשים בודדים בסדנא תוכלו לנהל את האכילה והפעילות הגופנית שלכם בצורה מושכלת וטבעית.

סדנת עובדים בתזונה נכונה- ארגון בריא

סדנאות העובדים שלנו בתזונה נכונה ושיפור אורח החיים לקידום ארגון בריא מומלצות בחום והן מיועדת לקבוצה של עד 15 משתתפים. אורך כל מפגש כשעה וחצי כאשר בתחילתו יועבר חומר מקצועי בתחום התזונה הנכונה והמשכו יוקדש לפגישה אישית הכוללת שקילה, מדידת אחוזי שומן והיקפים לכל אחד ממשתתפי הסדנה. מעבר לכך הדיאטנית יכולה להכיר בצורה בלתי אמצעית את סביבת העבודה של העובד כולל חדר האוכל, פינת הקפה וההזמנות מהמסעדות ובכך ביכולתה למקד את הטיפול ולשפר את אורח החיים של העובד.

סדנת מנהלים בתזונה נכונה

סדנת המנהלים שלנו דומה בתכניה לסדנת העובדים, כאשר ההבדל העיקרי הוא שהיא מתמקדת בקבוצה קטנה של 3-5 משתתפים, לרוב מובילי החברה. מספר המשתתפים הקטן יחסית מאפשר לדיאטנית לתת יחס אישי ולעקוב אחר ההתקדמות הפרטנית של כל משתתף ולהתאים לו מסגרת אכילה אישית. אורך כל מפגש כשעה וחצי כאשר בתחילתו יועבר חומר מקצועי בתחום התזונה הנכונה הממוקד לצרכי הקבוצה והמשכו יוקדש לפגישה אישית הכוללת שקילה, מדידת אחוזי שומן והיקפים לכל אחד ממשתתפי הסדנה.
כל סדנאות התזונה של דיאטנית עד הבית מותאמות באופן אישי לפי צרכי הלקוח. אנחנו נבנה עבורכם את הסדנה המתאימה לכם!

פנו אלינו לשיחת ייעוץ לגבי סדנאות בתזונה בהתאמה אישית ולגבי תוכנית ארגון בריא.

 

מאמרים בתזונה

רומנציות על אכילה

7 דרכים לטפל ברומינציה- מחשבות טורדניות על אכילה ומשקל

פירוש המילה רומנציה בעברית הוא "להעלות גירה" ובסלנג "לחפור את הראש". למעשה, מדובר במחשבות חוזרות ונשנות, בדר"כ בגוון שלילי…

טיפים לתזונה נכונה

כמות הסוכר במזון

כמות הסוכר במזון שלנו- סרטון מפתיע!

לפי הסטטיסטיקה אחד מתוך 3 תינוקות שנולדים היום יחלה בסכרת במהלך חייו ובמקביל שכיחות השמנת ילדים הולכת ועולה. בתזונה שלנו, אנחנו צורכים…

מתכונים בריאים

קרקר קינואה כשר לפסח

קרקר קינואה כשר לפסח

יתרונות תזונתיים מתכון כשר לפסח, עשיר בסיבים תזונתיים, בנוגדי חמצון ושומנים בלתי רווים מהצומח רכיבים 1/3 כוס שמן, עדיף שמן זית 4 ביצים 1/3 כוס…