הרצאות וסדנאות בתזונה

במסגרת שירותי דיאטנית עד הבית ניתן להזמין ולתאם הרצאות בתזונה ובפעילות גופנית למסגרות פרטיות ומוסדיות. ניתן גם לתאם סדנאות בתזונה בהתאמה אישית. שירות ייחודי נוסף שלנו הוא הקמת דוכני תזונה נכונה ואורח חיים בריא בכנסים ובאירועי חברה.

לתיאום הרצאות בתזונה נכונה ופעילות גופנית לחץ כאן

ההרצאות בתזונה ניתנות ע"י דיאטנית קלינית מוסמכת. להלן מספר דוגמאות:

תזונה ופעילות גופנית- איך מחזקים את הקשר?

איך ניתן לשדרג את הפעילות הגופנית בעזרת התזונה? האם כדאי לאכול לפני הפעילות? האם צריך לאכול במהלך הפעילות? כמה נוזלים ואיזה מומלץ לשתות במהלך הפעילות הגופנית? מתי הזמן האופטימלי לאכול את הארוחה שאחרי האימון? האם הליכה נחשבת אימון? שאלות כאלו ואחרות כולל טיפים ותשובות ברורות מה לאכול יידונו בהרצאה. בנוסף ההרצאה תכלול פעילות ספורטיבית ויילמדו תרגילים פשוטים שניתן לעשות בבית בקלות ובפשטות.

מיתוסים בתזונה ובפעילות גופנית

בישראל ברוכת “יועצי הבריאות” מחולקות עצות והמלצות כהרף עין ונראה שהבלבול בנושאי התזונה והפעילות הגופנית רק הולך ומעמיק. בהרצאה אפריך מיתוסים כגון: “לחם משמין”, “אסור לאכול לאחר השעה 18:00 ” וכד’.

אשליית המזון הבריאותי

טרנד הבריאות מקיף אותנו מכל עבר. מה זה אומר טבעי? אורגני? מתי עובדים עלינו בעיניים? איך לקרוא ולהבין מה יש במוצר אותו אנו קונים. בהרצאה יועברו תרגילים מעוררי חשיבה ונבדוק היכן מסתתרים המוקשים במוצרים “הבריאים”.

תזונת ילדים ומשפחה

אחד מתוך ארבעה ילדים בישראל סובל מהשמנה ולכך השלכות נפשיות וחברתיות שמשאירות חותם בחיי הילד ומלוות אותו לכל החיים. ילדים לא נולדים עם “ספר תפעול” ולפעמים עם כל האהבה והרצון לעזור, הורים רבים עושים טעויות קריטיות בהתמודדות עם השמנה. בהרצאה אדבר על הגורמים להשמנת ילדים ואלמד כיצד להימנע מכך.

תזונה ופעילות גופנית בהריון

מתכננת הריון בקרוב? בהריון (מזל טוב!)? מה צריך לאכול בטרימסטרים השונים? איזה פעילות גופנית מותר לבצע בהריון? ממה להימנע בהריון? מה כדאי לאכול בתקופת ההנקה? כיצד לחזור לבגדים שלפני ההיריון? מה זה תכנות עוברי והאם יש לאם השפעה על מחלות הילד בעתיד? ועוד..

תזונה בגיל ההתבגרות

בגיל העשרה יש נטייה לאכול ג’אנק פוד, לישון מאוחר וכו’  האם התזונה יכולה להשפיע על תהליך הגדילה וההתפתחות? האם שנת השינה משפיעה על הגובה? האם תזונה נבונה יכולה למנוע חצ’קונים? בשאלות אלו ועוד אדון בהרצאה. ההרצאה מתאימה לבני נוער ומטרתה לעודד אכילה בריאה ופעילות גופנית.

אוסטיאופורוזיס וויטמין D– פרדוקס השמש בארץ ים תיכונית

בהרצאה אסביר מה זה? מי נמצא בסיכון לפתח אוסטאופרוזיס? מה הקשר לסידן? מה הקשר של ויטמין D לעניין? איך זה ייתכן שבארצנו נמצא חוסר בויטמין D? באיזה מזונות יש ויטמין D וסידן? ועוד שאלות רבות ומרתקות.

איזון סוכרת בפשטות

ישנם סוכרתיים אשר עדיין לא סיפרו להם שניתן לאזן את הסוכרת בפשטות. בהרצאה אסביר את המנגנונים הפיזיולוגים שגורמים ליצירת הסוכרת, כיצד לאזן את הסוכרת ולמנוע אותה גם כשמתגלה סוכרת סמויה.

"תיקון תזונתי"

טעויות רבות מתבצעות בתזונה היומית. בהרצאה נבין מהן וכיצד נתקן אותן. כמו כן בהרצאה יינתנו טיפים וכלים לשינוי תזונתי שיכולים לחסוך קילוגרמים בלתי רצויים.

לתיאום הרצאות בתזונה נכונה ופעילות גופנית לחץ כאן

מאמרים בתזונה

רומנציות על אכילה

7 דרכים לטפל ברומינציה- מחשבות טורדניות על אכילה ומשקל

פירוש המילה רומנציה בעברית הוא "להעלות גירה" ובסלנג "לחפור את הראש". למעשה, מדובר במחשבות חוזרות ונשנות, בדר"כ בגוון שלילי…

טיפים לתזונה נכונה

כמות הסוכר במזון

כמות הסוכר במזון שלנו- סרטון מפתיע!

לפי הסטטיסטיקה אחד מתוך 3 תינוקות שנולדים היום יחלה בסכרת במהלך חייו ובמקביל שכיחות השמנת ילדים הולכת ועולה. בתזונה שלנו, אנחנו צורכים…

מתכונים בריאים

קרקר קינואה כשר לפסח

קרקר קינואה כשר לפסח

יתרונות תזונתיים מתכון כשר לפסח, עשיר בסיבים תזונתיים, בנוגדי חמצון ושומנים בלתי רווים מהצומח רכיבים 1/3 כוס שמן, עדיף שמן זית 4 ביצים 1/3 כוס…