לקוחות מספרים

הזדמנות מצוינת להודות כאן לקהל לקוחותינו בארץ ובחו"ל אשר זכינו ללוותם במהלך השינוי המיוחל בדרך להשגת המטרה ואשר פתחו בפנינו את ביתם ואת ליבם.

תודה רבה לכולכם, שהרי הצלחתנו היא בזכות הצלחתכם!

אורטל וצוות דיאטנית עד הבית 

אלונה רודיטי, תל אביב

לאורטל היקרה
ברצוני להביע את תודתי והערכתי העמוקה לך ולצוות המדהים העומד לצידך.
הגעתי אלייך דרך חברה טובה שטופלה אצלך והגיעה לתוצאות מדהימות, אמרתי לעצמי אני חייבת לבדוק מה כ"כ טוב שם שהיא מצליחה ואני לא…..
לפני כשנה בערך התחלתי אתכן תהליך, – מטרתי הראשונה הייתה לרדת במשקל – ללא מאמץ ומינימום ויתורים.
כמן כן לאחר מאבק של שנים במשקל, הגעתי למצב של חוסר אמונה שהדבר אפשרי היות ושנים עשיתי דיאטות דרסטיות שבהן ירדתי משמעותית אך באותה מידה גם עליתי ואפילו יותר.
מעולם לא הצלחתי לאזן את עצמי מבחינת המשקל.
הדבר המרכזי השונה בתהליך שעברתי איתכן הוא השינוי המחשבתי.
קודם כל להבין שאין כזה דבר: "דיאטה" – אלא יש שינוי בהרגלי אכילה.
לא אומרים "אסור" – אלא מותר הכול אבל במידה.
לא חושבים: "אני לא מאמינה ש…" – אלא "אני בוחרת ל…." (ולעמוד מאחורי ההחלטה בלב שלם, ללא נקיפות מצפון).
להבין שאוכל הוא סוג של פיצוי על חוסר, ולמצוא את הדרך למלא את החלל בדברים אחרים.
וכו'…וכו'…. – כל אחד והחוויה האישית שלו.
אחרי תקופה של מעקב צמוד ואישי הכולל שיחות פנים מול פנים, תמיכה טלפונית אפילו לא אגזים ואומר, סוג של טיפול פסיכולוגי – מצאתי את עצמי יורדת במשקל, אומנם איטי אבל בטוח.
והמפתיע ביותר מצאתי את עצמי משלבת פעילות גופנית מתוך רצון ולא הכרח ואפילו נהנית מהתהליך! דבר שמבחינתי ממש לא מובן מאליו.
היום אני כבר במצב של מעבר לשינוי הפיזי שעברתי, רואה את עצמי ממשיכה הלאה לדברים אחרים כמו הפסקת עישון….
חווית ההצלחה היא חזקה ובעלת משמעות ודרככן הצלחתי להבין שהכוח בידיים שלי – הכול עניין של הסתכלות בריאה על החיים ובחירה נכונה המתאימה לי.
אז באמת תודה מכל הלב,
לך אורטל, לאביטל הדיאטנית מתל אביב ולגרג וענבר מאמני הכושר.
יישר כוח!!! המשיכו בעבודה הנפלאה שאתם עושים.
בהערכה רבה
אלונה רודיטי


ציפי קורנפלד, ניר צבי

לכבוד דיאטנית עד הבית
לידי אורטל רבינוביץ שקורי
ברצוני להודות לך על התהליך הנפלא שבזכותך "דיאטנית עד הבית" אני עוברת.
תהליך שמלווה אותי כבר מעל לחצי שנה גם ברגעי ההצלחה, עם חיזוקים חיוביים, ואף ברגעי משבר ורגרסיה עם מילות עידוד שמיד משיבות אותי למקום הטוב והחזק שבתהליך.
בזכות "דיאטנית עד הבית" עברתי שינוי בחשיבה ובעיקר בשליטה העצמית ובמודעות האישית.
גם על נושא השתייה הכה חשוב, שאותו היה לי ממש קשה להפנים,"דיאטנית עד הבית" ליוותה אותי,  הליווי היה יומיומי במשך מספר שבועות ודאגה לעודד עד הפנמת נושא השתייה.
תהליך השליטה העצמית הפך לדרך חיים והאוכל כבר לא משמש "פריקה בשעת משבר", בזכות דיאטנית עד הבית, הצלחתי לחזור לפעילות גופנית שלא עשיתי כבר שנים רבות ובזכות התמיכה וקבלת הרצונות האישיים שלי דיאטנית עד הבית הצליחה להעביר אותי תהליך בו אני הצלחתי לחזור בשמחה לפעילות.
ולסיכום, אין לי מילים להודות על התהליך אותו אני עוברת בזכות "דיאטנית עד הבית" אני יודעת שתמיד יש לי אוזן קשבת, גם בשעות לא הגיוניות של היום ניתן תמיד לפנות ולקבל עידוד , חיזוק או סתם רעיון.

המון תודה,
ציפי קורנפלד


גלית פרץ, סגולה

אורטל היקרה !
אחרי כברת הדרך שעברת עם דינה הגיעה העת גם להגיד מילה טובה או יותר נכון לכתוב אותה. ליוות את דינה בתהליך של מודעות לאכילה נכונה ופעילות גופנית בדרך סלולה מכשולים ומהמורות. כיף לראות את הסוף שבו עלינו על דרך המלך … ויש הבנה ברורה שזו דרך חיים ולא משהו בר חלוף. כמובן ששום תהליך לא היה יכול לקרות ללא העדינות שלך, ההכלה שלך, היסודיות שלך והמעקב שלך גם ללא פגישות. היית גם סוג של חברה לדינה וגם סוג של פסיכולוגית זה אינו מובן מאליו, את מקסימה ונכנסת לליבנו וממליצה בחום רב לכל אמא שמחפשת פיתרון להקניית הרגלי אכילה נבונים לילדים בכלל ולבית בפרט. אשמח להמליץ באופן אישי על התהליך היסודי שתעברו בדיאטנית עד הבית.
אורטל תודה רבה את אחת ויחידה מכל הלב!
גלית 054-4653000


אריאלה, פתח תקווה

מבחינתי, היו לי 2 מטרות בתקופה הזו:
1. רכישת הרגלים נכונים (תזונה וספורט)
2. השגת שליטה בכל מה שקשור לאוכל
כמו כן, היתה חשובה לי הנוחות והגמישות ולכן אני שמחה מאוד שבחרתי לקבל אצלכם את השירות.
אם הדיאטנית קרין לא היתה גמישה כל כך, לא הייתי מסוגלת לסיים תהליך מסודר.

הדיאטנית קרין היתה אשת מקצוע נהדרת ושילבה ידע מקצועי והמון הבנה במניעים פנימיים עם אישיות נעימה ומקבלת. השינוי היה הדרגתי מצד אחד ומצד שני היא אף פעם לא עשתה לי הנחות. גם ההתעניינות במייל ובוואטסאפ עזרה לי לשמור על המסגרת. אני מרגישה שהגעתי למצב שבו קניתי הרגלים מסויימים והשגתי יכולת שליטה טובה יותר. ברור לי שבהסתכלות מהצד, התפריט שלי עדיין לא מושלם ואני מועדת מדי פעם. עדיין, אני מסוגלת לשלוט יותר באכילה (כבר אין בולמוסים או אכילה ללא חשיבה) ואני מסוגלת לשמור בעצמי על מסגרת של פעילות גופנית (קרין ציידה אותי בתוכנית מפורטת לאימון ריצה). תחושת היכולת והדרבון השתנו מאוד ומבחינתי זו הצלחה שטרם חוויתי במסגרות אחרות.

כבר התחלתי להתאמן למרוץ תל אביב…


רוצים להיות חלק מההצלחה?

צור קשר דיאטנית

מתן בראון, בית חשמונאי

אני מתן בן 16 וחצי. בתחילת הדרך לפני שהכרתי את שירות דיאטנית עד הבית, ניסיתי כל דבר אפשרי בשביל לנסות ולרדת במישקל. ניסיתי אבל תמיד משהו לא הסתדר בתהליך. אחרי כמה דיאטניות הגענו לאורטל. פה ידעתי שזהו, פה מתחיל השינוי. ובאמת, אחרי פחות משנה אני כבר 35 קילו פחות! איך זה קרה? בעזרת הרבה אהבה ותמיכה גם של אורטל וגם מהמשפחה, הרצון להמשיך לשאוף ולהגיע למטרה שלי. וזה מה שקרה.


מירית בלומנשטיין, חיפה

הגעתי ל׳דיאטנית עד הבית׳ לגמרי במקרה, ידעתי שאני רוצה לרזות, ולא ידעתי איפה, אורטל נפלה עלי מהשמיים, זה התאים לי בול, היה לי מאוד נוח לקבוע את הזמן שלי, לפי השעות הנוחות לי ומבלי צורך לנסוע.
חשבתי שאני אוכלת נכון, ולא הבנתי למה אני תקועה, יש לי 5 ילדים, וכ״כ רציתי לחזור למשקל שלי. כשהתחלתי את התהליך, הבנתי מהי אכילה נכונה באמת, הבנתי שאני לא בתהליך הרזיה, אלא בשינוי תפיסתי, חשיבה אחרת ושפה אחרת של אוכל. משהו שיהיה לגמרי שלי, ותלוי בי, ללא צורך בתלות לכל החיים בגורם אחר.
קרן הדיאטנית ואורטל העבירו אותי שלבים, שדרכם למעשה, התחיל שינוי בראש:
1. התחלתי לקיים ספורט באופן קבוע, וזה לגמרי שלי, התאהבתי בהליכה.
2. הכרתי גיוון באוכל, שהתאים עבורי, ועבור סל הקניות שלי! אני לא אוהבת לבשל, ודי מרובעת, ונפתח לי עולם של מוצרים שנוח לי איתם, והרכבי אכילה קלים ופשוטים, שאותם אוכל לאכול בכל מקום, בבית ובחוץ, חגים ושבתות.
3. אני יכולה להינות מכל אוכל, מותר לי הכל! תמיד! עם העדפה שלי ברורה לאוכל בריא ונכון לגוף שלי. גורם ההנאה היה חשוב לי מאוד.
4. אני עובדת חזק עדיין על לאכול יותר לאט את האוכל.. קשה, אבל אני אוהבת שהדברים בשליטתי.
5. עדיין עובדת על להרגיש מתי די, מתי הגוף שלי שבע, מהי הנקודה בה עלי להפסיק כי פשוט אכלתי מספיק, זה לא פשוט אחרי שנים שאני רגילה לדחוף לפי העיניים אך זה כ״כ משחרר את הנפש והשכל.
אני היום אוכלת הכל, בהנאה, יותר לאט, ולומדת להגיד די. כן , גם רזיתי תוך כדי, אבל באמת שזה כבר פחות עקרוני, כי אני היום במקום אחר, מקום יותר אמיתי ושלי. אז, תודה אורטל וקרן!!!


ליאור, קריית אונו

שלום,
רציתי לשתף ולהמליץ על טיפול תזונתי שעברתי אצל אורטל שקורי-רובינוביץ', "מנהלת דיאטנית עד הבית", דרך תוכנת הסקייפ. מטרתו העיקרית של הטיפול היתה בחינתי לרדת במשקל ולהגיע אל בדיקות דם תקינות, אך למעשה הרווחתי הרבה יותר מזה. אם זה אימוץ אורח בריא יותר, בניית תכנית מותאמת אישית שעוזרת להפנים את כל החומר, מטרות ביניים שאינן חשובות פחות והבנה של התהליכים הביולוגיים של הגוף ואיזה מענה הוא דורש.
כבר במהלך הטיפול התחלתי להרגיש שאני הרבה יותר קשוב לגוף ולצרכיו, הרגשתי מאוזן ובריא, ערני יותר ואת התוצאות התחלתי לראות כבר אחרי חודש וקצת. הירידה במשקל, ההרגשה הטובה, התוצאות הטובות בבדיקות דם והרגשת השליטה שיש לי על הגוף נתנו לי את הכוח להמשיך ולהתמיד.
עצם התהליך עצמו היה מלמד, מעשיר ומהנה, והנוחות והקלות בה יכולנו להיפגש, בלי לבזבז זמן יקר בנסיעות ובתיאומים, תרמו לאפקטיביות ולהצלחה שלו. בנוסף, ולא פחות חשוב, הזמינות של אורטל לכל אורך הדרך במסרונים, מיילים ושיחות טלפון היו חיזוק נהדר ותמיד הרגשתי שיש למי לפנות ברגעים של מצוקה וחוסר וודאות.
לסיכום, אני מאוד ממליץ על אורטל כאשת מקצוע וכמטפלת, ולמי שהזמן יקר לו, לא לחשוש טיפול אינטראקטיבי כזה, מכיוון שמבחינתי בסוף זה היה רק יותר יעיל ונכון.
בברכה,
ליאור


רוצים להיות חלק מההצלחה?

צרו קשר עם דיאטנית עד הבית והתחילו לשנות!


יוסף זילברג, נחלים

בס"ד
שלום אורטל!
זה אנחנו הצד המתרגש.. אתם אולי לא קוראות לעצמכן בשם "מצילות חיים" אבל אנחנו מתייחסים להצלחה הזו בדיוק בצורה הזו.. את יודעת יותר טוב ממני כמה מסוכן זה יכול להיות במשקלים מסוימים ולכן הצלתן אותנו..
לגבי הסקפטיות- כמה דברים שעולים בראש אדם שמחפש דיאטה:
1. האם היא תעזור? האם היא לא רק תקופת "סבל" שתסתיים עוד שבוע?
2. למי יש זמן להתעסק בזה? עד כמה זה באמת מסוכן (ההשמנה)?
זה לפני התהליך:
כשנכנסים לאתר שלכן אז הרעיון "מדליק". דיאטנית שבאה עד הבית אליך,
אבל אז אתה שואל את עצמך- עד כמה היא באמת תהיה שם? יש סדנאות כלליות באינטרנט ומדיי פעם מרימים טלפון, האם זה אותו דבר?
האם הדיאטניות האלו באמת מבינות את הדרך שאני אמור לעבור כדי להרזות או שהן "ירצו" לי שאסור ואסור..?
זה הרבה כסף לפגישה! לא עדיף דרך קופת חולים בהנחה?
יש להן הצלחות? איפה? מי?
בכל מקרה , מעטים המקרים בהם אדם משקיע הרבה כסף במוצר ומרגיש שהוא קיבל תמורה מלאה לכספו ואין לו שום חרטות.. המקרה כאן הוא בדיוק כזה..
הדיאטנית קרן עשתה עבודה מדהימה איתי ועם אשתי, אני אישית ירדתי מעל 30 ק"ג!

מאחלים לכן הצלחה גדולה.
יוסף זילברג


שרי, הרצלייה

חשוב לי לכתוב מכתב זה כדי שעוד אנשים ייקבלו ייעוץ של דיאטנית מקצועית כמוך יחד עם יתרונות של מאמנת כושר.
אורטל, נגעת בי בזכות אישיותך החמה, בשמחת החיים שבך, החיוך שלא יורד ממך, בזכות האמונה שלך שאני אצליח למרות כל הקשיים.
ובעיקר הורדת ממני את נטל רגשות האשם שמילאו אותי. לימדת אותי להאמין בעצמי, לא לוותר לעצמי ומנגד ללמוד לסלוח לעצמי ולאהוב את הדברים הטובים. לימדת לא להתרגש מכל תנודה על המשקל אחרי שנים במסגרות של סדנאות לירידה במשקל ועיסוק תמידי באוכל. הצלחתי בתהליך גם לאזן את השומנים בדם, גם למלא את מאגרי הברזל וגם להוריד את מהבטן שהפריעה לי כל כך.
הרגשתי שגם הגוף ונפש זוכים לטיפול. המקצועיות, היצירתיות והאכפתיות הצליחו לחדור אלי דרך מסך המחשב ולנגוע בי.
יישר כוח והמון הערכה
שרי


תמר, קריית שמונה

אני הגעתי לדיאטנית עד הבית בכלל בגלל בעיה רפואית שיש לי שנובעת מאכילה לא נכונה וממש לא התכוונתי להמשיך בטיפול קבוע עם תזונאית כי הייתי אצל דיאטניות, שומרי משקל וכו' וויתרתי על הניסיון המתמיד והמתיש הזה לרדת במשקל. אמרתי שאני לא מסוגלת יותר ללכת לקבוצת תמיכה של אוכל ולראות בדברים שעושים לי כיף יומיומי כאויב. כבר במפגש הראשון הרגשתי שזה משהו אחר, טיפול עם גישה אחרת! מהמקום שהאוכל הוא המרכז ואני החלשת אופי שלא יודעת לשים לעצמה גבולות, שצריכה לעלות על המוקד פעם בשבוע ולהימדד במספרים, אני הפכתי להיות במרכז והאוכל הוא רק כלי שאני מביעה דרכו תחושות ותסכולים. זה הפך ממלחמת עולם ביני לבין השוקולד למיין מסע לגילוי עצמי דרך החולשה הכי גדולה שלי- מתוקים! הגישה שלי לנושא האוכל השתנתה, הרגלי האכילה שלי לאט לאט משתנים איתה וגם המטרה פתאום לא נראית לי כל כך רחוקה ובלתי אפשרית.


רוצים להיות חלק מההצלחה?

צרו קשר עם דיאטנית עד הבית והתחילו לשנות!

מאמרים בתזונה

רומנציות על אכילה

7 דרכים לטפל ברומינציה- מחשבות טורדניות על אכילה ומשקל

פירוש המילה רומנציה בעברית הוא "להעלות גירה" ובסלנג "לחפור את הראש". למעשה, מדובר במחשבות חוזרות ונשנות, בדר"כ בגוון שלילי…

טיפים לתזונה נכונה

כמות הסוכר במזון

כמות הסוכר במזון שלנו- סרטון מפתיע!

לפי הסטטיסטיקה אחד מתוך 3 תינוקות שנולדים היום יחלה בסכרת במהלך חייו ובמקביל שכיחות השמנת ילדים הולכת ועולה. בתזונה שלנו, אנחנו צורכים…

מתכונים בריאים

קרקר קינואה כשר לפסח

קרקר קינואה כשר לפסח

יתרונות תזונתיים מתכון כשר לפסח, עשיר בסיבים תזונתיים, בנוגדי חמצון ושומנים בלתי רווים מהצומח רכיבים 1/3 כוס שמן, עדיף שמן זית 4 ביצים 1/3 כוס…